Teslimat & Kargo

TESLİMAT VE KARGO

Kargo işlemleri için ücret ödeyecek miyim?

Togo.com.tr ’den yapacağınız alışverişlerde asla kargo ücreti ödemezsiniz. Türkiye sınırları dahilinde yapılan alışverişlerinizde boyut, kilo, adet sınırlaması olmadan kargonuz ücretsiz olarak adresinize gönderilir. Üründe herhangi bir sorun, defo, özür söz konusu ise,  yine ücretsiz kargo ile iade ve değişim yapabilirsiniz. Kişiye özel üretilen yada sorun, defo, özür bulunmayan ürünlerin değişimi için göndereceğiniz kargoların ücreti, göndericiye aittir.

Yaptığım alışverişlerde ürünüm ne zaman kargoya verilir?

Togo.com.tr ’den sipariş verdiğiniz ürün, ortalama 7 iş günü içinde kargolanır. Teslimat süremiz iş günü üzerinden hesaplandığı için belirtilen süreye hafta sonu ve resmi tatiller dahil değildir. Siparişleriniz maximum (azami) 1-3 iş günü içerisinde UPS Kargo’ya teslim edilerek; sigortalı olarak gönderilir. Türkiye sınırları dahilindeki herhangi bir yere ulaşım süremiz en geç 15 iş günüdür. Togo.com.tr ‘den aldığınız ayakkabı yapılan kontroller sonrası stoklarımızda mevcut değil ve üretilecekse, üretim süreci olarak ziyaretçilerimizden en fazla 15 günlük süre talep edebiliriz. Bu süre kargo süresine eklenir.

Kargomu nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz kargoya verildiğinde e-mail ile kargo takibi hakkında bilgilendirilirsiniz. Ayrıca Togo.com.tr üzerinden S.S.S. menüsünün altında bulunan Sipariş Takip linkinden güncel siparişinizi bulup detayını incelediğinizde siparişinizin kargodaki hareketlerini inceleyebilirsiniz.